Як правильно мити двигун

Як правильно мити двигун

Покажемо спосіб як правильно мити автомобільний двигун, прибираючи бруд, пил, плями масла. Для роботи використовується мийка високо тиску, якщо є можливість можна замінити її звичайним шлангом з водою, ну або на крайній випадок портативною садовою поливалкою (продається в господарських магазинах приблизно за 70грн), правда в цьому випадку доведеться повторювати процедуру кілька разів.

Ось так вона приблизно виглядає:

Садова поливалка для миття двигуна

До речі дуже зручна річ, рекомендую їй тримати в своєму арсеналі для миття фар і стекол в далекій дорозі, тиску вистачає, щоб збивати трупики мошок, збивати невеликий бруд.

Але повернемося до двигуна, в разі якщо є мийка високого тиску то промийте гарненько всі порожнини, капот і простір навколо двигуна. Потім наносимо на мотор спеціальний засіб для миття газових плит "Майстер Клинер", він дуже їдкий і прямо на очах роз'їдає шкіру, тому в обов'язковому порядку користуйтеся рукавичками. Не допускайте попадання його на кузовні деталі, він з'їдає лак.

Якщо у вас хороші еластичні бронепровода, то вони не пропустять вологу до свічок, якщо ж вони вже старі і жорстким, то їх краще зняти і кришку трамблера ніж небудь накрити.

Чекаємо 20 хвилин і можна змивати, результат чудовий.