Що робити, якщо закінчився бензин в дорозі

Закінчився бензин в дорозі?

Сьогодні хотілося б торкнутися одну тонку темку. Кожен водій може потрапити в ситуацію коли у нього закінчився бензин в дорозі. Сьогодні ми розповімо вам що можна робити в цьому випадку.

Ну все починаємо. Ви їдите у вас засмикалася машина - датчик бензину на нулі (якщо він звичайно працює), всі встали. Ну мабуть перше що потрібно зробити в цій ситуації це включити аварійки. Якщо ви зупинилися на трасі і поблизу немає ніякої заправки то вам доведеться ловити машини на проїжджій частині сподіваючись на те, що знайдеться нормальна людина і дотягне вас на тросі до найближчої заправки.

Ну питати чи є бензин в каністрі у машини, що зупинилася думаю немає сенсу. Навряд чи хто небудь возить з собою каністру бензину в багажнику, хоча це було б дуже до речі. Розглянемо інший випадок. Припустимо ви встали в місті, ну звичайно ж якщо заправка не далеко і у вас є каністра то сам бог велів добігти до заправки і налити туди бензину. Ось тільки бажано щоб каністра була залізна, в пластикову каністру можуть не налити по техніці безпеки.

До речі якщо у вас немає каністри то можна зупинитися якого-небудь таксиста у них вони майже завжди є.

Ну якщо не знайшли каністру і ніхто не гальмує можна спробувати ще один спосіб.

Спробуйте накачати насосом (кілька разів включайте запалювання не заводячи машину) трохи бензину в (інжектор, карбюратор) заводячись - максимально розганяєте машину на першій передачі виключаєте швидкість, глушите машину і їдите накатом. Ну думаю такого способу вистачить раз на 5 - 10 так що до заправки в міських умовах думаю ви доїдите.

А взагалі краще завжди возити з собою каністру в багажнику а ще краще мати завжди в баку хоча б літрів 10.