Антидощ для авто. Особистий досвід використання

Виробники "антидощу для авто" стверджують, що після застосування можна рідше користуватися двірниками і покращиться огляд. Перевірити ефективність даних засобів вирішив на власному досвіді.

Який засіб краще?

Антидощ різниться на 2 основні категорії. Перші - звичайні дешеві кошти для розпилення на скла автомобіля, другі - дорогі кошти з приставкою "нано", які обіцяють, що під час сильного дощу не доведеться користуватися двірниками - краплі будуть самі стікати з лобового скла.

Спочатку, був придбаний звичайний антидощ - вартість становила трохи більше 100 рублів. Суть застосування - розприскати флакончик на скло, почекати кілька хвилин і стерти сухою ганчіркою або серветкою. Все досить просто.

Антидощ для авто

Перше враження від нього - різкий і неприємний запах. Смердить так, ніби на машину зверху вилили каністру спирту. Але головне не запах, а ефективність даного засобу? А результат плачевний - помітного поліпшення під час дощу не було. Про поліпшення видимості і не варто говорити. Даний препарат можна використовувати як звичайний очисник для скла (тільки з неприємним запахом), флакончика вистачає на кілька разів обробити всі стекла автомобіля.

Пізніше був придбаний супер препарат від дощу з приставкою "нано" - ціна становить 800-900 рублів. Даний антидощ представляє одноразову капсулу для нанесення на скло автомобіля. Його можна застосовувати тільки один раз, і як написано в інструкції, тільки на лобове і передні скло. В даному випадку, заднє скло виявляться без обробки.

Спосіб застосування "нано" антидощ не виглядає складним. Потрібно розкрити упаковку, розчавити в руках капсулу і швиденько нанести на лобове і передні скло автомобіля. Важливо, перед нанесенням ретельно вимити і висушити оброблювані скла. Після нанесення протираємо чистою серветкою. Виробник обіцяє ефект від цього чуда автохімії протягом півроку, тобто по ідеї потрібно обробляти скла автомобіля два рази в рік.

В даний час користуюся продукцією від Turtle Wax, звичайний, не "нано". Засоби вистачає на пару років. Ефект скочування крапель починається з 40 км / год. При русі в проливний дощ їдеш без двірників практично не помічаючи дощу на склі.

Чи є ефект від антидощ?

Ефект від нанесення антидощу є і позитивний. Якщо їхати в дощ по дорозі зі швидкістю більше 60 км/год, то двірниками можна не користуватися! Краплі самі піднімаються вгору і скло залишається чистим! Дуже красиво і ефектно виглядає. Але є ложка дьогтю.

Антидощ для авто

Даний ефект виникає тільки при швидкості вище 60-70 км/ч. Чим вище швидкість - тим краще ефект від антидощу! У місті зі світлофорами і частими зупинками - користь зводяться в мінімуму. Даний препарат підійде автолюбителям, які часто їздять по трасах, там ефект помітніший і корисний.

Можна підвести підсумок. Як було сказано раніше, можна купити дешевий засіб - і тоді ефекту не буде помітно. Можна купити дорогий засіб - ефект буде, але буде марним в місті. Рекомендується перед використанням антидощ зробити полірування стекол автомобіля.

Оптимальний варіант - використання недорого кошти ціною не більше 500 рублів. Не варто вірити рекламі, що під час дощу можна не користуватися двірниками. Це маркетинговий хід. У місті при щільному потоці машин двірниками доведеться користуватися через міркування безпеки.

Головне застосування антидощу - ефективність очищення скла, як швидко двірники справляються з потоком води. Тут в нагоді недороге і ефективний засіб. Адже запорука безпеки під час дощу - це не ковзаючі краплі по склу автомобіля, а чисте скло і хороший огляд.

Скільки за часом діють ці кошти? Якщо говоримо про дешевий зас іб - вони діє кілька тижнів, приблизно до наступного миття машини. Дорогі, по типу "аквапель" - ефект протримається від 3 до 6 місяців, але вони одноразові.

Як варіант, недорогий засіб, яке розраховане на кілька застосувань. При обробці ефект тримається близько 2-3 місяців, флакона вистачає на кілька обробок або приблизно рік використання. Це кращий варіант в плані вигідності покупки.